Państwa zapytanie

Mają Państwo jeszcze pytania? Nasz team jak najszybciej się z Państwem skontaktuje, by Państwu pomóc. 

Proszę wypełnić wszystkie pola oznakowane *.

/ Wakacje narciarskie w Górnej Austrii

Wakacje narciarskie w Górnej Austrii

Siedem ośrodków narciarskich spełniających zróżnicowane wymagania stawiane przez osoby o sportowo-aktywnym zacięciu, te ukierunkowane na zabawę oraz rodziny: Szybki i prosty dojazd z Polski, dobrze utrzymane stoki narciarskie dla wszystkich poziomów zaawansowania oraz znakomity stosunek ceny do jakości oferowanych usług. Oto zimowe wakacje w Górnej Austrii.

Poniższą galerię można obsługiwać strzałkami kierunkowymi (strona lewa, strona prawa).

W Salzkammergut rodziny mogą cieszyć się 78 kilometrami tras i 14 trasami zwanymi potocznie "Gaudi" (Gaudi to po niemiecku "zabawa; przyjemność") największej sieci powiązanych ze sobą tras narciarskich Górnej Austrii w regionie Dachstein West. Mogą również skorzystać z możliwości nauki pokonywania pierwszych zakrętów na płaskowyżu Feuerkogel na 10 km nartostrad. Doświadczeni narciarze zamienią się w wysokoalpejskim terenie położonym przy Dachstein Krippenstein w zapalonych freeriderów. Do wyboru mają 30 kilometrów tras freeride'owych. Z kolei ośrodek narciarski Kasberg, znajdujący się w miejscowości Grünau w dolinie Almtal, czeka na narciarzy rekreacyjnych. To właśnie tam uraczy ich 21 kilometrami zróżnicowanych tras, chatami z regionalnymi przysmakami oraz leżakami z widokiem.

Aktywnie sportowo lub z rodziną

W wypoczynkowym regionie Pyhrn-Priel w miejscowości Hinterstoder narciarze ze sportowym zacięciem mogą sprawdzić się na trasie Pucharu Świata Hannes Trinkl. Ten narciarski ośrodek zdobywa przychylność narciarzy ze względu na 40 km tras narciarskich i bezpośrednie połączenie z autostradą. Region Wurzeralm znajdujący się w samym sercu Alp Górnej Austrii zachwyca swoimi słonecznymi i długimi stokami o długości 22 km. Ośrodek Hochficht w Mühlviertel to pierwszym ośrodek narciarski w Alpach pochodzący z Republiki Czeskiej. Na 20 kilometrach tras możliwe jest idealne połączenie przyjemności szusowania z niezapomnianymi doznaniami. Nowa Hochficht Arena oferuje ponadto infrastrukturę doskonale dopasowaną do wymagań rodzin. Profesjonalni przewodnicy narciarscy stacjonujący we wszystkich ośrodkach narciarskich gwarantują indywidualną i nieskomplikowaną naukę pokonywania pierwszych zakrętów lub pokażą jak poprawić swoją technikę jazdy.

Dowiedz się więcej o ośrodkach narciarskich (w j. angielskim):