Państwa zapytanie

Mają Państwo jeszcze pytania? Nasz team jak najszybciej się z Państwem skontaktuje, by Państwu pomóc. 

Proszę wypełnić wszystkie pola oznakowane *.

Przekazane nam dane użytkownika (adres e-mail; opcjonalnie: tytuł, imię, nazwisko, adres, nr telefonu, treść zapytania) spółka Oberösterreich Tourismus GmbH wykorzystuje wyłącznie na potrzeby opracowania zapytania. Dane te są przekazywane podmiotowi trzeciemu (np. przedsiębiorstwu świadczącemu usługi turystyczne) tylko wtedy, gdy to on jest kompetentny do udzielenia odpowiedzi. Por. także Polityka prywatności

/

Wakacje narciarskie w Górnej Austrii

Siedem ośrodków narciarskich spełniających zróżnicowane wymagania stawiane przez osoby o sportowo-aktywnym zacięciu, te ukierunkowane na zabawę oraz rodziny: Szybki i prosty dojazd z Polski, dobrze utrzymane stoki narciarskie dla wszystkich poziomów zaawansowania oraz znakomity stosunek ceny do jakości oferowanych usług. Oto zimowe wakacje w Górnej Austrii.

Poniższą galerię można obsługiwać strzałkami kierunkowymi (strona lewa, strona prawa).

W Salzkammergut rodziny mogą cieszyć się 78 kilometrami tras i 14 trasami zwanymi potocznie "Gaudi" (Gaudi to po niemiecku "zabawa; przyjemność") największej sieci powiązanych ze sobą tras narciarskich Górnej Austrii w regionie Dachstein West. Mogą również skorzystać z możliwości nauki pokonywania pierwszych zakrętów na płaskowyżu Feuerkogel na 10 km nartostrad. Doświadczeni narciarze zamienią się w wysokoalpejskim terenie położonym przy Dachstein Krippenstein w zapalonych freeriderów. Do wyboru mają 30 kilometrów tras freeride'owych. Z kolei ośrodek narciarski Kasberg, znajdujący się w miejscowości Grünau w dolinie Almtal, czeka na narciarzy rekreacyjnych. To właśnie tam uraczy ich 21 kilometrami zróżnicowanych tras, chatami z regionalnymi przysmakami oraz leżakami z widokiem.

Aktywnie sportowo lub z rodziną

W wypoczynkowym regionie Pyhrn-Priel w miejscowości Hinterstoder narciarze ze sportowym zacięciem mogą sprawdzić się na trasie Pucharu Świata Hannes Trinkl. Ten narciarski ośrodek zdobywa przychylność narciarzy ze względu na 40 km tras narciarskich i bezpośrednie połączenie z autostradą. Region Wurzeralm znajdujący się w samym sercu Alp Górnej Austrii zachwyca swoimi słonecznymi i długimi stokami o długości 22 km. Ośrodek Hochficht w Mühlviertel to pierwszym ośrodek narciarski w Alpach pochodzący z Republiki Czeskiej. Na 20 kilometrach tras możliwe jest idealne połączenie przyjemności szusowania z niezapomnianymi doznaniami. Nowa Hochficht Arena oferuje ponadto infrastrukturę doskonale dopasowaną do wymagań rodzin. Profesjonalni przewodnicy narciarscy stacjonujący we wszystkich ośrodkach narciarskich gwarantują indywidualną i nieskomplikowaną naukę pokonywania pierwszych zakrętów lub pokażą jak poprawić swoją technikę jazdy.

Dowiedz się więcej o ośrodkach narciarskich (w j. angielskim):