Państwa zapytanie

Mają Państwo jeszcze pytania? Nasz team jak najszybciej się z Państwem skontaktuje, by Państwu pomóc. 

Proszę wypełnić wszystkie pola oznakowane *.

Przekazane nam dane użytkownika (adres e-mail; opcjonalnie: tytuł, imię, nazwisko, adres, nr telefonu, treść zapytania) spółka Oberösterreich Tourismus GmbH wykorzystuje wyłącznie na potrzeby opracowania zapytania. Dane te są przekazywane podmiotowi trzeciemu (np. przedsiębiorstwu świadczącemu usługi turystyczne) tylko wtedy, gdy to on jest kompetentny do udzielenia odpowiedzi. Por. także Polityka prywatności

/

Nieskomplikowana nauka jazdy na nartach

Wakacje narciarskie dla początkujących

Czy chcieliby Państwo, aby podczas nadchodzących wyjazdu na narty Państwa pociechy nauczyły się na nich jeździć, a może to Państwo chcą poprawić swoje umiejętności? Jeśli tak, ośrodki narciarskie położone na średniowysokich terenach Górnej Austrii są odpowiednim miejscem do spędzenia narciarskich wakacji.

Poniższą galerię można obsługiwać strzałkami kierunkowymi (strona lewa, strona prawa).

Na Feuerkogel lub nad jeziorem Traunsee znaleźć można idealne warunki do nauki jazdy na nartach w połączeniu z pięknym widokiem na Salzkammergut. Maluchy również nie będą się nudzić w regionie narciarskim Dachstein West. Tereny Wurzeralm w regionie wakacyjnym Pyhrn-Priel zachwycają dziecięcym parkiem Sunny Kids Park i trasami oferującymi wiele przygód. Nowa Hochficht Arena oferuje ponadto infrastrukturę doskonale dopasowaną do wymagań rodzin. Narciarze rekreacyjni znajdą coś dla siebie w ośrodku narciarskim Kasberg, znajdującym się w miejscowości Grünau w dolinie Almtal.