Państwa zapytanie

Mają Państwo jeszcze pytania? Nasz team jak najszybciej się z Państwem skontaktuje, by Państwu pomóc. 

Proszę wypełnić wszystkie pola oznakowane *.

Przekazane nam dane użytkownika (adres e-mail; opcjonalnie: tytuł, imię, nazwisko, adres, nr telefonu, treść zapytania) spółka Oberösterreich Tourismus GmbH wykorzystuje wyłącznie na potrzeby opracowania zapytania. Dane te są przekazywane podmiotowi trzeciemu (np. przedsiębiorstwu świadczącemu usługi turystyczne) tylko wtedy, gdy to on jest kompetentny do udzielenia odpowiedzi. Por. także Polityka prywatności

/

Ze stoku do spa

Zimowe wakacje połączone z wellness

Po aktywnie spędzonym dniu w regionie narciarskim zmęczone mięśnie nie mogą doczekać się wizyty w saunie, łaźni parowej lub kojących masaży. Przytulne hotele uzdrowiskowe oferują doskonałą infrastrukturę do ładowania akumulatorów i relaksu.

Poniższą galerię można obsługiwać strzałkami kierunkowymi (strona lewa, strona prawa).

W Gosau, bezpośrednio przed bramą regionu narciarskiego Dachstein West, znajduje się "Leading Family Resort Dachsteinkönig" - z dużą strefą wellness zapewniającą wielką radość zjeżdżania i kąpieli dla dzieci. W Salzkammergut wakacyjni goście mogą odpoczywać wieczorem w ekskluzywnej strefie wellness oraz termalnych oazach. Znajdujące się w regionie Pyhrn-Priel wyspecjalizowane w obsłudze rodzin ośrodki z ofertą wellness posiadają własne wodne światy dla dzieci. Są one doskonałym dodatkiem do jazdy na nartach. W Mühlviertel, najbardziej wysuniętym na północ regionie Górnej Austrii, wczasowicze mogą korzystać z oferty zdrowotnej oraz wellness połączonej z regionalnymi specjalnościami.