©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Moritz Ablinger: Rowery górskie w Parku Narodowym Kalkalpen
Rowery górskie w Parku Narodowym Kalkalpen

Państwa zapytanie

Mają Państwo jeszcze pytania? Nasz team jak najszybciej się z Państwem skontaktuje, by Państwu pomóc. 

Proszę wypełnić wszystkie pola oznakowane *.

Przekazane nam dane użytkownika (adres e-mail; opcjonalnie: tytuł, imię, nazwisko, adres, nr telefonu, treść zapytania) spółka Oberösterreich Tourismus GmbH wykorzystuje wyłącznie na potrzeby opracowania zapytania. Dane te są przekazywane podmiotowi trzeciemu (np. przedsiębiorstwu świadczącemu usługi turystyczne) tylko wtedy, gdy to on jest kompetentny do udzielenia odpowiedzi. Por. także Polityka prywatności

Urlop na rowerze górskim w Górnej Austrii

Co jest potrzebne?

Gdy rower górski wybiera się na urlop, ma bardzo konkretne potrzeby. Noc chciałby spędzić w bezpiecznie zamkniętym pomieszczeniu, a po powrocie z trasy - zostać starannie wyczyszczony. Musi też mieć pewność, że jego właścicielowi niczego nie brakuje, oraz że na każdej nowej trasie lub nowym etapie znajdzie on właściwą drogę.

Specjaliści z centrów kolarstwa górskiego w Salzkammergut oraz w Parku Narodowym Alp Wapiennych doskonale znają te potrzeby i są świetnie przygotowani, aby zagwarantować udany urlop na rowerze górskim. Zapewniają sportowe śniadania, zamykane na klucz garaże, stanowiska do mycia rowerów, a także ekskluzywne rady przydatne w dalszej trasie. Powyższe usługi są niezależne od formy urlopu rowerowego. Może to być samodzielnie zaplanowana wycieczka indywidualna, zorganizowana impreza turystyczna lub wielodniowa wyprawa ustaloną trasą od schroniska do schroniska, z przewozem bagażu.

Planowanie urlopu na rowerze

Tutaj znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby zaplanować urlop na rowerze:

Największy i najbardziej ekstremalny wyścig MTB w całej Austrii – Salzkammergut Mountain Bike Trophy

Do wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO regionu Salzkammergut przybędzie około 4000 "skołowanych rycerzy" z 40 krajów. Będą się ścigali na sześciu różnych trasach liczących od 20 do 200 km - prowadzących przez obszar o niezwykłych walorach przyrodniczych, położony między gminami Hallstatt, Gosau, Obertraun i Bad Goisern, kurortem Bad Ischl i regionem Ausseer Land.