©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Landschaft im Mühlviertel
Grüne Hügellandschaft im Mühlviertel

Państwa zapytanie

Mają Państwo jeszcze pytania? Nasz team jak najszybciej się z Państwem skontaktuje, by Państwu pomóc. 

Proszę wypełnić wszystkie pola oznakowane *.

Przekazane nam dane użytkownika (adres e-mail; opcjonalnie: tytuł, imię, nazwisko, adres, nr telefonu, treść zapytania) spółka Oberösterreich Tourismus GmbH wykorzystuje wyłącznie na potrzeby opracowania zapytania. Dane te są przekazywane podmiotowi trzeciemu (np. przedsiębiorstwu świadczącemu usługi turystyczne) tylko wtedy, gdy to on jest kompetentny do udzielenia odpowiedzi. Por. także Polityka prywatności

Dojazd koleją do Górnej Austrii

Zachodnia linia kolejowa, prowadząca z Wiednia przez Linz do Salzburga i dalej w kierunku Monachium, łączy Górną Austrię bezpośrednio z najwyższej klasy europejską siecią kolejową.

Do Niemiec, Włoch i na Węgry istnieją szybkie i wygodne połączenia dalekobieżne. Ze środkowych i północnych Niemiec można dojechać do Górnej Austrii wygodnymi połączeniami ICE przez Norymbergę i Pasawę, kursującymi co 2 godziny. Z Hamburga, Hanoweru, Kolonii i Frankfurtu kursują bezpośrednie pociągi ICE z przystankami w miejscowościach Wels i Linz. Również co 2 godziny odjeżdża pociąg railjet z Monachium do Linzu. Podróż pociągiem railjet z nowego wiedeńskiego Dworca Głównego do Linzu trwa zaledwie 1 godz. 16 min., a z dworca Flughafen Wien – 1 godz. 43 min. Pociągi kursują co godzinę.

 

©
© Reisezeitenkarte der ÖBB
Reisezeitenkarte der ÖBB