©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Landschaft im Mühlviertel
Grüne Hügellandschaft im Mühlviertel

Państwa zapytanie

Mają Państwo jeszcze pytania? Nasz team jak najszybciej się z Państwem skontaktuje, by Państwu pomóc. 

Proszę wypełnić wszystkie pola oznakowane *.

Przekazane nam dane użytkownika (adres e-mail; opcjonalnie: tytuł, imię, nazwisko, adres, nr telefonu, treść zapytania) spółka Oberösterreich Tourismus GmbH wykorzystuje wyłącznie na potrzeby opracowania zapytania. Dane te są przekazywane podmiotowi trzeciemu (np. przedsiębiorstwu świadczącemu usługi turystyczne) tylko wtedy, gdy to on jest kompetentny do udzielenia odpowiedzi. Por. także Polityka prywatności

Dojazd samochodem do Górnej Austrii

Górna Austria, położona w centrum Europy Środkowej, jest z każdej strony doskonale połączona z austriacką, a tym samym międzynarodową siecią autostrad. Przy pomocy narzędzia do wyznaczania trasy znajdziesz najszybszą trasę dojazdu do swojego miejsca wypoczynku w Górnej Austrii.

Uwaga: na austriackich autostradach obowiązują opłaty za przejazd! W związku z tym musisz przykleić winietę za przednią szybą samochodu. Winiety o okresie ważności dziesięciu dni, miesiąca lub roku są dostępne na przejściach granicznych, stacjach benzynowych i w klubach samochodowych.

Pamiętaj także o przestrzeganiu austriackich przepisów dotyczących wyposażenia pojazdów w okresie zimowym: w okresie od 1 listopada do 15 kwietnia, jeśli na drodze panują warunki zimowe, na wszystkich kołach powinny się znajdować opony zimowe.

Aktualne informacje o sytuacji na drogach są dostępne m.in. na stronie internetowej austriackiego klubu samochodowego ÖAMTC.