Państwa zapytanie

Mają Państwo jeszcze pytania? Nasz team jak najszybciej się z Państwem skontaktuje, by Państwu pomóc. 

Proszę wypełnić wszystkie pola oznakowane *.

Przekazane nam dane użytkownika (adres e-mail; opcjonalnie: tytuł, imię, nazwisko, adres, nr telefonu, treść zapytania) spółka Oberösterreich Tourismus GmbH wykorzystuje wyłącznie na potrzeby opracowania zapytania. Dane te są przekazywane podmiotowi trzeciemu (np. przedsiębiorstwu świadczącemu usługi turystyczne) tylko wtedy, gdy to on jest kompetentny do udzielenia odpowiedzi. Por. także Polityka prywatności

Uskrzydlające zimowe momenty.

Niektóre z tych chwil są jak przebłysk światła - krótkie, migotliwe i intensywne. Inne wiążą się z niezwykłymi przeżyciami i historiami, które rozegrały się w malowniczej zimowej scenerii. Te szczególne, autentyczne chwile na długo zapadają w pamięć. Przekonaj się sam(a) - odkryj swoje osobiste #uppermoments w Górnej Austrii.

Twoje happy hours.

Poranne promienie słońca wędrujące po górskim grzbiecie, pierwszy zjazd po świeżo przygotowanym stoku - takie momenty zachwycają i na długo zapadają w pamięć. Również Bettina Strittl i Irene Trinkl, córka byłego biegacza narciarskiego Hannesa Trinkla, cenią sobie tego rodzaju przeżycia. Przyjaciółki w każdej wolnej chwili odwiedzają swój ukochany ośrodek narciarski w Hinterstoder i zapamiętale rysują na jego stokach ślady swoich nart. Takie #uppermoments od dziecka towarzyszą ich przyjaźni. Każdego roku na nowo.

 

Ośrodek narciarski Hinterstoder

Ski Resort Wurzeralm

Region wypoczynkowy Pyhrn-Priel

Play

Życie jest placem zabaw.

Powracają wspomnienia z dzieciństwa, budzą się znajome uczucia. Tego doświadcza Andreas Holzinger podczas towarzyskiego wyścigu na nartach z kolegą swojego syna, Peterem Englem. Wówczas starszy z obu panów, będący byłym biegaczem narciarskim, wraca do swej młodzieńczej formy. Młodszy natomiast wypada za każdym razem coraz lepiej. Ponieważ na stokach regionu narciarskiego Dachstein West każdy znajduje swoje #uppermoments.

 

Teren narciarski Dachstein-West

Freesports Arena Dachstein Krippenstein

Region Dachstein Salzkammergut

Play

Gdy serce skacze z radości.

Kiedy ogarnia nas pasja, otwieramy się i z łatwością przekraczamy nasze granice. Liczy się tylko tu i teraz. Gdy Valerie Hammerschmid osiąga ten stan, przestają dla niej istnieć wszelkie wątpliwości. Spokojna dziewczyna zamienia się w kaskaderkę, która wykonuje niewiarygodne ewolucje w parku śniegowym Kasberg. Im odważniejszy skok, tym większy #uppermoment.

Ośrodek narciarski Kasberg

Region Almtal-Salzkammergut

 

Ośrodek narciarski Feuerkogel

Region wypoczynkowy Traunsee

Play

Zimowe zabawy Twojego wewnętrznego dziecka.

Anioły na śniegu, wyciągi dla dzieci, tory faliste - oto sposoby na przyjemne wprowadzenie dzieci w świat śniegu i narciarstwa. W pewnym momencie każdy poczuje ochotę, by we własnym tempie zjechać w dół stoku. Wówczas #uppermoments są gwarantowane. Doświadcza ich także Andrea, gdy wspólnie ze swym synem Paulem zjeżdża z góry Hochficht. Dochodzi wtedy do głosu jej wewnętrzne dziecko, które wyczarowuje na twarzy matki szeroki uśmiech. "Już dawno nie czułam się tak lekko" - po tych słowach podchodzi wraz synem do kolejnego zjazdu.

Ośrodek narciarski Hochficht

Region Szumawy

Play

Przegląd wszystkich filmów można znaleźć tutaj.