©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Stefan Mayerhofer: Natur erleben in den Wäldern in Oberösterreich
Natur erleben in den Wäldern in Oberösterreich

Państwa zapytanie

Mają Państwo jeszcze pytania? Nasz team jak najszybciej się z Państwem skontaktuje, by Państwu pomóc. 

Proszę wypełnić wszystkie pola oznakowane *.

Przekazane nam dane użytkownika (adres e-mail; opcjonalnie: tytuł, imię, nazwisko, adres, nr telefonu, treść zapytania) spółka Oberösterreich Tourismus GmbH wykorzystuje wyłącznie na potrzeby opracowania zapytania. Dane te są przekazywane podmiotowi trzeciemu (np. przedsiębiorstwu świadczącemu usługi turystyczne) tylko wtedy, gdy to on jest kompetentny do udzielenia odpowiedzi. Por. także Polityka prywatności

 

Na zewnątrz jest lepiej

W środku góra brudnego prania, na zewnątrz – droga na szczyt. Prawdziwa przygoda zaczyna się za progiem domu. Wyjdź, by doświadczyć górnoaustriackiej przyrody, otwórz się na przyjemności, nowe odkrycia, relaks i wyzwania sportowe.

 

Królestwo niespiesznej przyjemności

Pośród górnoaustriackiej przyrody znajdziesz spokój potrzebny, by odkryć swą prawdziwą naturę. Na malowniczych szlakach turystycznych i w gościnnych gospodach doświadczysz coraz głębszego relaksu.

 

Zanurz się w naturze.

Królestwo zmysłów dające siłę

Zbierz nowe siły i zainspiruj się. Górnoaustriackie lasy, bezkresne przestrzenie i miejsca mocy doładują Twoje baterie. Nie musisz nic robić. Ale możesz. Piesze wędrówki, pływanie i uroki przyrody na pewno dobrze Ci zrobią.

 

Inspirowany naturą.

Sportowe królestwo przygód

Potrzebujesz prawdziwego wycisku, żeby móc się odprężyć? Górna Austria podniesie Twój puls. Czekają na Ciebie wysokie góry, ambitne szlaki piesze i trasy rowerowe oraz moc innych przeżyć – staw im czoła!

 

Pokonaj osobiste ograniczenia.