Górna Austria – warto tu być.

Przed Tobą rozpościera się kraj, który niezmiennie inspiruje swym różnorodnym krajobrazem. Kulturowe laboratorium, w którym stale rodzi się coś nowego. Kraina pulsująca życiem, zaskakująca swą autentycznością i świeżością. Pełna gór, jezior i lasów.

Od letniskowego regionu Salzkammergut, przez łagodne wzniesienia Mühlviertel oraz miasto Linz nad Dunajem – dynamiczną stolicę kultury, aż po alpejski region Pyhrn-Priel. Nasi goście czują się u nas swojsko i cenią nasze rodzinne usposobienie oraz znakomitą regionalną kuchnię.

 

Zima w Górnej Austrii

Zima może być łagodna lub mroźna. W każdym razie Górna Austria jest dobrze przygotowana do zimowej zabawy. Tereny narciarskie od Dachsteinu na południu aż po Hochficht na północy budzą ekscytujące chwile w świeżym puchu - czy to dla rodzin i początkujących, czy dla miłośników sportów narciarskich lub zapalonych freeriderów. Ciesz się swoim zimowym urlopem w miejscu, które najbardziej Ci odpowiada.

 

Udzielanie i uzyskiwanie informacji zwrotnych

Jak podobały Ci się wakacje w Górnej Austrii? Weź udział w wielkiej wakacyjnej ankiecie, a przy odrobinie szczęścia możesz wygrać niezapomniane wakacje w Austrii lub iPada Apple o wartości około 500 EUR.

Do ankiety